Новини

на попередню сторiнку

Голова Кіровоградської ОДА дав завдання перевірити виконання програми “Доступні ліки”

Голова Кіровоградської ОДА дав завдання перевірити виконання програми “Доступні ліки”

Під час щотижневої апаратної наради Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації звернувся до керівника департаменту охорони здоров'я ОДА з завданням перевірити аптеки на наявніть медиментів передбачених програмою “Доступні ліки”.

Сергій Кузьменко доручив директору департаменту охорони здоров'я ОДА Олегу Рибальченку перевірити аптеки на наявність ліків, що продаються за державною програмою, і поінформувати його про результати моніторингу, повідомляє Кіровоградська ОДА на офіційному сайті.

"Останнім часом фіксується чимало звернень на "Гарячу лінію" стосовно вартості та наявності ліків по державній програмі "Доступні ліки", - зауважив Сергій Кузьменко.

Згідно з міністерською програмою «Доступні ліки», безкоштовно або з невеликою доплатою медпрепарати видають за трьома категоріями захворювань: серцево-судинні, бронхіальна астма і діабет ІІ типу.

"Це наше спільне завдання, а не турбота лікарів. Уряд через фінансування з державного бюджету надав можливість забезпечити людей, які мають серцево-судинні захворювання, цукровий діабет і бронхіальну астму, безкоштовними ліками або ліками за нижчою ціною. Тож дзвінки на "Гарячу лінію" говорять про те, або не все гаразд або не всі поінформовані", - підкреслив керівник області.

Фото: з сайту Кіровоградської ОДА

0    1995     23.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!