Новини

на попередню сторiнку

Влада організовує боротьбу із небезпечними шкідниками на Кіровоградщині

Влада організовує боротьбу із небезпечними шкідниками на Кіровоградщині

На Кіровоградщині з 23 липня по 23 серпня триватиме місячник знищення американського білого метелика, амброзії полинолистої та повитиці польової. Відповідне розпорядження видане головою обласної державної адміністрації 18 липня 2018 року № 533-р., повідомило Головне управління держспоживслужби в Кіровоградській області на офіційному сайті.

Райдержадміністраціями та органами місцевого самоврядування протягом першого тижня місячника мають бути проведені роз’яснювальні семінари-навчання з питань здійснення боротьби з шкідливими організмами, зазначено у повідомленні

Протягом місячника необхідно організувати роботу та вжити невідкладні заходи щодо локалізації та ліквідації територій, що становлять загрозу через вищеперелічених шкідників.

Виконавцями розпорядження визначені і виробничі підрозділи регіональної філії «Одеськазалізниця» ПАТ «Укрзалізниця» та Служба автомобільнихдоріг в області, які мають забезпечити виконання фітосанітарних правил та здійснення фітосанітарних заходів відповідно до статті 12 Закону України «Про карантин рослин».

Про виконання Держпродспоживслужба області прозвітує до 28 вересня поточного року.

Ілюстрація: з сайту ГУ Держспоживслужби в Кіровоградській обл.

0    2110     23.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!