Новини

на попередню сторiнку

Депутати обрали секретаря ради у Новопразькій громаді на Олександрійщині

Депутати обрали секретаря ради у Новопразькій громаді на Олександрійщині

Депутати Новопразької селищної ради, що представляють жителів новоствореної Новопразької об’єднаної громади, обрали секретаря ради. Про це повідомляє журналіст «Олександрійських новин», що перебуває на засіданні сесії ради, яке відбулось сьогодні, 23 червня.

Секретарем ради обрано Василя Гейка, вчителя Новопразького навчально-виховного об’єднання. Він обраний депутатом селищної ради у 13-му виборчому окрузі в Новій Празі.

За відповідне рішення під час таємного голосування, проголосувала більшість депутатів ради, про що було повідомлено на сесії.

Нагадаємо, під час першої сесії ради депутатів, що представляють жителів Новопразької ОТГ, не вистачило одного голосу для обрання другої за значимістю посади у раді – секретаря. Секретар ради має значний перелік визначених посадових обов’язків, зокрема щодо скликання ради, підписання рішень ради, організації роботи ради.

Тоді Новопразький селищний голова Богдан Куруп прогнозував, що на наступній сесії відповідне обрання відбудеться, а певна політична напруга заважала ухвалювати виважені і раціональні рішення.

Голова Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко на першій сесії Новопразької селищної ради пропонував депутатам «об'єднатися заради однієї мети - зробити Новопразьку об’єднану територіальну громаду успішною».

0    1592     23.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!