Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська «Батьківщина» призначила керівником бізнесмена-власника нафтової компанії

Олександрійська «Батьківщина» призначила керівником бізнесмена-власника нафтової компанії

Керівником Олександрійської міської партійної організації ВО «Батьківщина» призначено Віталія Журавльова. Запис про зміну уповноваженої особи від партійної організації внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань 30 червня. Про свідчать дані, які надає аналітична система Youcontrol.

Віталій Журавльов за даними цієї аналітичної системи, є власником чималого бізнесу, зокрема володіє 50% ТОВ «Енерджі груп», яка є компанію у сфері переробки нафтопродуктів та зареєстрована у Черкаській області. Новий очільник «Батьківщини» в місті не вказав у декларації цю компанію, як і не зазначив те, що є підписантом корпорації «Українська універсальна агропромислова біржа».

Публічно мотиви відповідної зміни керівника партійна організація не оголосила. Нагадаємо, партія «Батьківщина» є однією з партій, що отримують кошти з державного бюджету для фінансування партійної структури. Партія «Батьківщина» з грудня 2015 року отримала з держбюджету 52,6 мільйона гривень.

Партія «Батьківщина» має представництво в Олександрійській міській раді та представництво у обласній раді.

До цього часу очільником міської партійної організації була Олена Богоявленська, нині обрана на посаду секретаря міської ради, яка стала фігурантом журналістських розслідувань щодо відповідності отримуваних нею доходів та наявних витрат, зокрема щодо закордонних поїздок.

Олена Богоявленська відома своєю, так би мовити, перемогою у цьогорічному конкурсі «Олександрієць року», журі якого вона очолювала. За таку «перемогу» вона отримала чимало критичних зауважень щодо непрозорості проведення конкурсу та передбачуваності його результатів.

Фото: з профілю Журавльова у Фейсбук

0    1479     23.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!