Новини

на попередню сторiнку

Поліція обіцяє безпеку на олександрійському стадіоні

Поліція обіцяє безпеку на олександрійському стадіоні

Під час зустрічі з офіцером безпеки ФК «Олександрія» Володимиром Шияненком керівник місцевого відділу поліції Володимир Хвостов повідомив про готовність поліцейських Олександрії забезпечувати публічний порядок у період футбольного сезону. Про це повідомив Олександрійський відділ поліції Кіровоградської області. Захід відбувся за участі особового складу підрозділу.

Учасниками наради було прийнято рішення посилити профілактичну роботу, що стосується роз’яснення вболівальникам необхідності дотримання правопорядку та правил поведінки на території спортивної споруди.

«Ми створимо належні умови для безпечного перебування громадян на стадіоні під час матчів і залучимо максимальну кількість поліцейських для охорони публічного порядку» - наголосив т.в.о. начальника Олександрійського відділу поліції Володимир Хвостов.


Після зустрічі на КСК «Ніка» поліцейські провели тренування та відпрацювали алгоритм дій у разі вчинення громадянами правопорушень чи виникнення надзвичайних ситуацій, а також під час виходу глядачів із території споруд після закінчення матчу або у випадку евакуації.

Фото: Олександрійського відділу поліції

0    1867     20.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!