Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії держспоживслужбою зафіксовано найбільшу кількість порушень

В Олександрії держспоживслужбою зафіксовано найбільшу кількість порушень

Найбільша кількість порушень у сфері захисту споживачів виявлено в місті Олександрія. Держспоживслужба виявила 15 порушень під час трьох перевірок. Виявили порушення у підприємців, що займаються розповсюдженням засобів мобільного зв'язку, сантехнічного обладнання та побутової техніки - повідомило Головне Управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області.

Загалом, за результатами планових перевірок суб’єктів господарювання на рівні області, найбільшу кількість порушень зафіксовано в місті Олександрії (15 порушень під час трьох перевірок), м. Кропивницькому (три - в ході однієї перевірки), Олександрівському районі (11 - під час чотирьох перевірок) та м. Знам’янці (19 - під час 10 перевірок).

Протягом І півріччя поточного року управління захисту споживачів розглянуло 130 письмових звернень громадян, майже половина з яких (57) надійшла від мешканців м. Кропивницький.

Фахівці у сфері ринкового та метрологічного нагляду Держпродспоживслужби області здійснили 39 планових перевірок характеристик продукції, 20 з яких відбулися в м. Кропивницький, 13 – в м. Олександрія, 3 – в смт Новгородка. За їх результатами найбільшу кількість порушень встановлено у суб’єктів господарювання смт Новгородка – 7, м. Олександрія – 6, м. Кропивницький – 3. Штрафні санкції за недопуск до перевірки застосовувалися двічі в м. Олександрія та один раз в смт Новгородка. З метою підвищення інформаційної обізнаності у сфері захисту прав споживачів управління захисту споживачів планує провести навчальні семінари для суб’єктів господарювання.

Ілюстрація: Вголос

0    625     20.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!