Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські нацгвардійці проходять навчальний збір

Олександрійські нацгвардійці проходять навчальний збір

З 16 по 20 липня проходить навчальний збір для льотного складу управління авіації ГУ НГУ, військової частини 2269 та фахівців рятувальної парашутно-десантної групи. Головною метою якого є підготовка до виконання польотів на пошуково-рятувальні роботи з водної поверхні та виживання в умовах автономного існування в різних кліматичних умовах та на різній місцевості.

В перший день збору авіатори пройшли теоретичну підготовку. Другого дня, після перебазування на майданчик с. Дереївка, що на річці Дніпро, розпочалася практична частина. Військовослужбовці відпрацьовують такі питання як десантування парашутним способом до тих хто зазнав лиха, виживання в безлюдній місцевості, надання само та взаємодопомоги, орієнтування на місцевості, застосування аварійних засобів рятування, зв’язку та сигналізації, надання першої медичної допомоги при переломах, кровотечах тощо, повідомили представники військової частини 2269 НГУ на офіційній строрінці у Фейсбук.


"Ми моделюємо різноманітні ситуації, які можуть статися з льотними екіпажами після вимушеної посадки вертольоту. Всі повинні до автоматизму знати ази та правила поведінки при надзвичайній ситуації, розуміти всі ознаки, що показує нам сама природа, вміти використовувати спеціальні засоби рятування, автономні засобі зв’язку тощо", - розповідає заступник начальника управління авіації ГУ НГУ полковник Андрій Когут.

Фото: з офіційної сторінки в/ч 2269 НГУ

0    2176     19.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!