Новини

на попередню сторiнку

Про незвичайне олександрійське озеро знімали сюжет журналісти ТРК Україна

Про незвичайне олександрійське озеро знімали сюжет журналісти ТРК Україна

Сьогодні, 19 липня, знімальна група телерадіокомпанії Україна - журналіст Наталія Гусак і телеоператор Володимир Штенгелов – відвідали відоме своїми лікувальними властивостями озеро Велика та Мала Скеля. Журналісти національного телеканалу готували черговий телевізійний сюжет для проекту «Відпочинок за 10 тисяч». Про це розповів «Олександрійським новинам» один із учасників телезйомок – член Національної спілки краєзнавців України Віктор Голобородько.

Журналісти національного телеканалу цікавились легендами та реальними фактами, що стосуються незвичайного озера. Озеро стало улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. Сьогодні сюди також проїздять з різних куточків України з надією на порятунок від різних хвороб.


Як розповідали відпочивальники, вони отримують не тільки насолоду від спілкування із навколишньою природою, але й реальне лікування від недуг.

Із розвитком зеленого туризму знімальну групу познайомили начальник відділу культури і туризму Антоніна Пилипенко та провідний методист з питання туризму Олена Цицима. Знімальна група ознайомилась із роботою двох зелених садиб села Протопопівки, де зупиняються на поселення, відпочивальники.

Під час зйомок, журналіст виявила цікаві, невідомі раніше подробиці властивостей води Оліївського озера, які будуть оприлюднені у телесюжеті, що розповість про цю перлину Олександрійського району.

Журналісти «Олександрійських новин» повідомлять про час виходу телесюжету у світ.

0    4006     19.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!