Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії важкохворі діти не отримують необхідні засоби гігієни

В Олександрії важкохворі діти не отримують необхідні засоби гігієни

На засіданні обласного комітету доступності заступник голови Людмила Шукрута розповіла про звернення ГО «Серце матері» в Олександрії. Активісти організації звернулись до керівництва міста з проханням виконати закон, та забезпечити важкохворих дітей гігієнічними засобами, повідомляє CBN.

"Мова йде про безкоштовне забезпечення дітей з інвалідністю гігієнічними засобами, відповідно до Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення",  - зазначається у повідомленні.

В Олександрії дітей, які потребують безкоштовних гігієнічних засобів проживає понад 40. Це діти з порушенням тазових органів. Кожен малюк потребує дві пачки памперсів на місяць. Сума становить близько 800 гривень.

Перший заступник голови ОДА Сергій Коваленко звернувся до керівництва всіх районів, міст та територіальних громад області щодо забезпечення дітей з інвалідністю, які потребують такої допомоги, необхідними гігієнічними засобами.

Фото: Pixabay

0    2085     19.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!