Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії працівники бібліотеки провели цікавий семінар

В Олександрії працівники бібліотеки провели цікавий семінар

18 липня в Олександрійській центральній районній бібліотеці пройшов семінар «Бібліотечне обслуговування крізь призму потреб громади». Учасники обговорювали трансформацію діяльності бібліотечних закладів  відповідно до реалій сьогодення, повідомили на сайті Олександрійської районної державної адміністрації.

В ході консультації «Бібліотека - центр координації діяльності соціальних інституцій» розглянули інформацію про те, як планувати розвиток бібліотеки, враховуючи потреби кожного члена громади, яких послуг потребують діти, звідки черпати ідеї удосконалення бібліотечної діяльності.

"Під час семінару учасники мали можливість взяти участь в першій українській настільній грі у жанрі соціального симулятора «Світ Громад». Ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи. Гру провели Любов Кан, методист центральної районної бібліотеки, за сприяння Світлани Михайленко із районного відділу освіти та Марти Шеремет, бібліотекаря юнацької бібліотеки м. Олександрія" - зазначено у повідомленні.


Фото: з сайту Олександрійської РДА

0    1104     19.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!