Новини

на попередню сторiнку

Олександрійський торгівельний центр на центральній площі усунув недоліки щодо безпеки

Олександрійський торгівельний центр на центральній площі усунув недоліки щодо безпеки

Торгівельно-розважальний центр, що розташовується на центральній площі міста Олександрії у приміщенні колишнього ресторану «Інгулець», усунув недоліки, які були виявлені під час перевірки правил техногенної та протипожежної безпеки. Про це «Олександрійським новинам» повідомив Дмитро Колісник, начальник Олександрійського міськрайонного відділу ДСНС України у Кіровоградській області.

За інформацією очільника відділу, дійсно, у квітні 2018 року, під час перевірки були виявлені певні недоліки у роботі протипожежної сигналізації та необхідно було провести протипожежну обробку.

19 червня до адміністративного суду, в якому мала розглядатись позовна заява, щодо призупинення експлуатації об’єкту, направлено акт. В ньому вказано про відсутність недоліків, які могли б вплинути на безпечність роботи закладу.

«В зв’язку з усуненням недоліків, щодо вимог пожежної безпеки, які були виявлені на об’єкті, суб’єктом господарювання, управління ДСНС в Кіровоградській області відкликало позовну заяву, щодо призупинення експлуатації цього торгового об’єкту», - зазначив у коментарі Д. Колісник.

Нагадаємо, що сьогодні з’явилось повідомлення про імовірне припинення експлуатації цілого переліку торгівельно-розважальних закладів області, в тому числі і в Олександрії.

0    662     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!