Новини

на попередню сторiнку

Торгівельний центр на центральній площі Олександрії небезпечний для людей

Торгівельний центр на центральній площі Олександрії небезпечний для людей

Торгівельний центр розташований на центральній площі Олександрії у приміщенні колишнього ресторану «Інгулець», потрапив у перелік закладів, які можуть призупинити діяльність. Відповідна інформація була оприлюднена начальником відділу запобігання надзвичайних ситуацій Управління ДСНС України в області РоманомШаповаловим під час наради з питань забезпечення захисту прав споживачів. Інформацію про це повідомив офіційний сайт Кіровоградської обласної державної адміністрації.

До переліку закладів-порушників потрапиили також відомі торгівельні центри у Кропивницькому «Depot», «Вельвет», «CrazyLand», «Епіцентр К», «Копілка», «ОлмаТрейд», «Сіті», фан-клуб ФОП «Хачятрян» та по одному закладу Вільшанці та Світловодську.

В результаті позапланових перевірок торговельно-розважальних закладів області Управлінням ДСНС України виявленозначну кількість порушень. Загалом в результаті перевірок, що тривали протягом квітня – червня поточного року, у 53-хрозважально-торговельних закладах області виявлено 997 порушень правил техногенної та протипожежної безпеки. До адміністративної відповідальності притягнуто 53 керівника та відповідальних особи - повідомляється на сайті Кіровоградської ОДА.

"У зв’язку з тим, що перебування у зазначених установах є небезпечним для людей, Управлінням ДСНС України в області направлено до адміністративного суду позовні заяви щодо призупинення їх експлуатації" - зауважив начальник відділу запобігання надзвичайних ситуацій Управління ДСНС України в області Роман Шаповалов.

Нагадаємо, раніше "Олександрійські новини" повідомляли, що в результаті попередніх перевірок порушення зафіксовані в інших будівлях.

0    2616     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!