Новини

на попередню сторiнку

На Кіровоградщині торгували немовлятами

На Кіровоградщині торгували немовлятами

Генеральна прокуратура звинуватила медичний центр BioTexCom у торгівлі немовлятами. Про це заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко, повідомляє CBN з посиланням на прес-службу ГПУ. Клініка репродуктивної медицини надавала медичні послуги щодо здійснення допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ) методом сурогатного материнства.За даними Генерального прокурора, клініка діяла у Києві, Кропивницькому, Львові, Донецьку і Маріуполі.

За словами Генерального прокурора, хоча б один із батьків дитини, народженої за допомогою ДРТ методом сурогатного материнства, повинен мати генетичну спорідненість з плодом. Однак такої спорідненості не виявили.«В разі, якщо немає такої спорідненості, то очевидно, що йдеться про просто українське немовля, яке незаконно кримінальним способом передається, фактично продається в іншу країну, що, на жаль, і сталось у цьому випадку», – повыдомив Юрій Луценко.

«В цілому йдеться не лише про поодинокий випадок, йдеться про те, що зазначений медичний центр провів щонайменше 1 000 операцій по сурогатному материнству, і, на жаль, ми бачимо, що у багатьох випадках не було дотримання норм закону. У зв’язку з цим слідство буде наполягати на арешті всіх, хто обґрунтовано підозрюється у скоєнні даного злочину», – додав Генеральний прокурор.

"Представнику зазначеного медичного центру повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 149 Кримінального Кодексу України, а головному лікарю цього ж медичного центру – за частиною 3 статті 149, частини 1 статті 366 Кримінального Кодексу України" - зазначив очільник ГПУ

Відповідно до кримінального законодавства інкриміновані злочини є особливо тяжкими, за вчинення яких передбачене покарання у вигляді позбавленням волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна.

Фото: Pixabay

0    2892     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!