Новини

на попередню сторiнку

Шахраї піймали на гачок олександрійців та видурювали гроші за псевдоренду квартир

Шахраї піймали на гачок олександрійців та видурювали гроші за псевдоренду квартир

Олександрієць прочитав оголошення в інтернеті та заплатив за оренду квартири. Як з’ясували місцеві правоохоронці - це була шахрайська схема, що діяла на одному з відомих комерційних інтернет-майданчиків України.

"13 липня до Олександрійського відділу поліції звернувся місцевий житель. Чоловік знайшов у мережі інтернет оголошення про оренду квартири. В результаті він зателефонував за вказаним в об'яві номером телефону. Йому запропонували перерахувати на картку кошти, як завдаток за послуги агентства з нерухомості. Чоловікові було надано номер картки, на яку він перерахував 1600 гривень" - повідомила інспектор Олександрійського відділу поліції Оксана Міхно.

На сьогоднішній день постраждалий втратив зв'язок з особою, яка розмістила оголошення та підтримувала з ним усну домовленість.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною першою статті 190 Кримінального Кодексу України. Санкція даної статті передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Ще один аналогічний випадок шахрайства зафіксували правоохоронці 10 липня. До поліції звернулась місцева жителька 1993 року народження. Дівчина повідомила, що 9 липня вона стала жертвою шахраїв. На одному з сайтів постраждала знайшла об'яву про оренду квартири. Зателефонувавши за вказаним номером, домовилась перерахувати на картку 1400 гривень. Після переводу грошей, жертва шахраїв втратила зв'язок з зловмисником.

Фото: Pixabay

0    1162     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!