Новини

на попередню сторiнку

Борги за воду стягують з олександрійців судовими наказами

Борги за воду стягують з олександрійців судовими наказами

Водоканал стягнув через судовий наказ більше 5 тисяч гривень боргу за надані послуги з одного із мешканців Олександрії. За рішенням судді Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області з боржника стягнуто борг 5308 грн. 72 коп.

З цієї суми більшу частку складає оплата послуг водопостачання та водовідведення - 4880 грн. 81 коп. Судовий наказ також підтверджує вимогу обласного водоканалу щодо стягнення інфляційних відрахувань у розмірі 359 грн. 25 коп. Також у судовому наказі задоволено побажання стягнути 3 % річних у розмірі 68 грн. 66 коп.

Нагадаємо, що судовий наказ - це особлива форма судового рішення, яка не потребує повного позовного провадження. Рішення можуть виноситися у певній категорії справ, зокрема зі сплати за комунальні послуги. За наявності підстав, судовий наказ ухвалюється без участі відповідача, а сам процес ухвалення рішення у відповідності із цивільно-процесуальним кодексом, є спрощеним і апеляції не підлягає. Єдиним способом зупинити виконання наказу є обґрунтована заява відповідача, щодо скасування наказу.

Нагадаємо, як повідомляли "Олександрійські новини" "Дніпро-Кіровоград" пояснило, як не залишитися без субсидії жителям Кіровоградщини

Фото: Pixabay

0    566     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!