Новини

на попередню сторiнку

Кабінет міністрів виділив для олександрійських нацгвардійців 12 квартир

Кабінет міністрів виділив для олександрійських нацгвардійців 12 квартир

Кабінет Міністрів вирішив передати до сфери управління Міністерства внутрішніх справ 12 квартир в Олександрії для військовослужбовців в/ч 2269 Національної Гвардії України. Це сприятиме поліпшенню соціального захисту військових в частині забезпечення їх житловими приміщеннями.

У розпорядженні уряду №494-р зазначено: «1. Передати 12 квартир у будинку по вул. О. Козенка, 10, у м. Олександрії Кіровоградської області, які перебувають на балансі Державної іпотечної установи, за переліком згідно з додатком до сфери управління Міністерства внутрішніх справ.

2. Міністерству фінансів на підставі наданого Державною іпотечною установою реєстру актів приймання-передачі квартир, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, подати Кабінетові Міністрів України проект рішення про коригування розміру статутного капіталу Державної іпотечної установи на відповідну суму».

Найменша з переданих МВС квартир має площу 57,5 квадратного метра, найбільша – 125,9. Загальна балансова вартість усіх 12 помешкань становить 3 572 718 гривні.

Джерело: CBN

Фото:Pixabay

0    934     18.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!