Новини

на попередню сторiнку

На Олександрійщині провели картування Новопразької громади

На Олександрійщині провели картування Новопразької громади

Працівники Новопразької центральної бібліотеки разом з активістами клубу «КВІСЕНС» провели картування Новопразької громади. Для цього вони зібралися в бібліотеці, щоб досконало вивчити своє селище.

Про цей метод роботи з громадою бібліотечні працівники дізналися під час навчального тренінгу "Анімація громадської діяльності' в рамках проекту Інституту соціокультурного менеджменту і тепер вирішили використати на практиці.

"Картування громади – це процес виявлення ресурсів та створення образу громади, який демонструє її здатність та потенціал. На початку роботи над мапою нашого селища ми наносили існуючі об’єкти, а вже потім кожен з присутніх мав змогу доповнити її тими ресурсами, які б на майбутнє можливо було б використовувати для розвитку громади. Це й футбольне поле, й розважальні та пізнавальні центри, будинок побуту, культурні заклади, музеї, прокладання туристичних маршрутів та зелені масиви селища. Адже молоде покоління, це майбутнє громади і нам треба звертати увагу на їхні бажання. Те що пропонувалося молоддю на міні- тренінгу не таке вже й не реальне, але всьому потрібен час" - розповіла на своїй сторінці у Фейсбук жителька Новопразької ОТГ, завідувачка центральною Новопразькою бібліотекою-філією Олена Резниченко.

Нагадаємо, нещодавно була створена Новопразька об’єднана громада із центром у селищі міського типу Нова Прага. Після ухвалення рішень про створення ОТГ, проведено вибори і обрано перших представників влади громади.


Фото: зі сторінки Фейсбук Олени Резниченко

0    1290     17.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!