Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям спростили механізм укладення декларацій з лікарем

Олександрійцям спростили механізм укладення декларацій з лікарем

Лікар або реєстратор більше не зобов'язані виготовляти і зберігати копії документів, які надає пацієнт. Пацієнт при підписанні декларації має показати тільки один з документів, що посвідчують особу, та документ про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків" - повідомляє Міністерство охорони здоров'я, коментуючи новий наказу МОЗу на офіційній сторінці у Фейсбук. Такими чином олександрійці теж не зобов’язані надавати копії своїх документів, а тільки надавати їх для внесення даних та перевірки достовірності інформації тим, хто укладає декларацію.

У випадку коли людина відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків через релігійні переконання, та повідомила про це відповідний контролюючий орган і має відмітку у паспорті, цей документ не надається, і цей пункт в декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу, - повідомляє МОЗ.

Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються - зазначено у повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляли "Олександрійські новини" жителям Олександрії треба укласти декларації до 1 вересня.

Фото: snigyrivka.info

0    1565     16.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!