Новини

на попередню сторiнку

До Олександрійської райради долучились два нових депутати

До Олександрійської райради долучились два нових депутати

Рішення про визнання обраними та реєстрацію депутатами кандидатів в депутати Олександрійської районної ради Віталія Згами та Юрія Анатольєва, ухвалено на засіданні районної виборчої комісії 16 липня одноголосно. Інформацію про хід засідання підтвердив «Олександрійським новинам» голова виборчої комісії Анатолій Куруп.

Як повідомляли «Олександрійські новини», Наталія Йоник округ була обрана до Приютівської селищної ради по 16 виборчому округу, а Богдан Куруп став Новопразьким селищним головою.

Відповідно до даних Центральної виборчої комісії, новими депутатами районної ради мали стати Павло Філіпов та Віталій Згама, які були наступними в списку кандидатів від партії «БПП «Солідарність». Проте, як підтвердив інформацію голова виборчкому, П.Філіпов подав заяву, у якій відмовився за власним бажанням від відповідної громадської посади. Наступним за списком був Юрій Анатолієв. Він - керівник сільськогосподарського підприємства імені Т.Шевченка. Це підприємство працює у селі Попельнастому у промисловому аграрному секторі. Очільником підприємства Ю.Анатольєв є вже три роки і має позитивні відгуки від сельчан, щодо якості своєї роботи, підтримує культурні та краєзнавчі ініціативи.

Віталій Згама - 1972 року народження, має вищу освіту. Балотувався на окрузі, куди входять села Ізмайлівка, Видне, Гайок, Пустельникове, Королівка, Піщаний Брід. У 2012 році його було призначено головою Олександрійської районної держадміністрації. На цій посаді Згама пропрацював до 2014 року, коли продовжив роботу у комерційній сфері. З 2015 року працював директором з виробництва ТОВ "УкрАгроКом", а загалом на керівних посадах підприємства працював з 2000-х років.

Фото з архіву "Олександрійських новин"

0    1028     16.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!