Новини

на попередню сторiнку

Учасники олександрійського ретрозльоту здолали маршрут авторалі до Кременчука

Учасники олександрійського ретрозльоту здолали маршрут авторалі до Кременчука

Всі учасники олександрійського ретрозльоту здолали маршрут четвертого етапу Кубку України з ралі на історичних транспортних засобах. Завершення ралі бачили журналісти «Олександрійських новин» у місті Кременчуці.

Старт відбувся близько 12 години 14 липня на площі Соборній. Після обстеження автомобілів та перевірки їх технічного стану, розпочалось унікальне змагання - ретроралі.

Один з учасників авторалі, що є професійним спортсменом зробив дріфт на площі і теж пристав до стартової групи.Учасники отримали власне маршрутне завдання, яке відрізнялось для кожного і було таємницею до початку старту команд. Для кожного автомобіля було прокладено маршрут та відмічені на карті контрольні точки.

Через кожну з них повинен був проїхати учасник. Там можна було отримати і технічну підтримку. Стартували ретро-автомобілі по черзі і проїхались центральною площею міста та одразу попрямували у напрямку Кременчука.


З особливим захопленням зустріли автівки минулих років жителі селища Павлиш, де була зупинка на перепочинок учасників авторалі. Авто могли оглянути всі жителі селища, які були відверто захоплені цікавими авто, що зупинились на окремому майданчику. Після невеликої паузи продовжився шлях до Кременчука. Основана мета змагань – не швидкість і не час подолання відстані, а інтенсивність руху, тобто демонстрація справності авто та можливості долати на ньому відстані як на звичайній автівці.

Фінішною точкою змагань стала прохідна заводу "АвтоКрАЗ. Представники заводу організували для учасників ретроралі екскурсію до музею заводу, де розповіли історію створення першого українського вантажного автомобіля. Екскурсія завершилася візитом до виставкового майданчика, де було продемонстровано серійну та унікальну техніку під маркою "АвтоКрАЗ". Серед них – авто зібрані у одиничному екземплярі і авто, що стали легендарними представниками популярної марки важковаговиків. Після екскурсії власники ретро авто повернулись до Олександрії та приступили до підготовки наступного етапу фестивалю.

Фото: Віктор Голобородько

Відео: "Олександрійські новини"

0    1115     16.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!