Новини

на попередню сторiнку

Корейська фірма показала перспективи дронів для Приютівської громади (Фото)

Корейська фірма показала перспективи дронів для Приютівської громади (Фото)

Науково-практичний семінар щодо перспектив використання дронів у сільському господарстві та для потреб Приютівської об'єднаної територіальної громади відбувся 12 липня в Олександрії.

Заняття організували Приютівська громада спільно з Олександрійським аграрним ліцеєм, Льотною академією з Кропивницького та південнокорейською компанією "SafeusDrone" за сприяння облдержадміністрації, передають кореспонденти «Олександрійських новин».

Як розповів керівник центру БПЛА льотної академії НАУ Юрій Ковальов, зараз існує близько тисячі напрямків використання дронів, і можливості постійно розширюються. У сільському господарстві дрони можна використовувати для точної обробки посівів - усі параметри задаються через комп'ютер, і дрон сам виконає необхідну роботу. Їх також можна застосовувати для охорони, спостереження, пошукових робіт чи перенесення вантажів до 10 кілограмів.

Компанія "SafeusDrone" показала можливості своїх дронів у різних галузях. За словами представника фірми Шин Мо Се, у Південній Кореї використання дронів дозволило аграріям підвищити урожайність втричі.

Представники льотної академії, Приютівської громади, південнокорейської компанії та аграрного ліцею підписали Меморандум про співпрацю та впровадження інноваційних технологій на базі громади.


Голова Приютівської об'єднаної територіальної громади Андрій Коломійцев розповів кореспондентам "Олександрійських новин", що одним із напрямків співпраці буде розвиток на базі Олександрійського професійного аграрного ліцею регіонального Центру безпілотних літальних апаратів для потреб Приютівської громади. Тут обслуговуватимуть безпілотники, які буде використовувати громада. Крім того, за словами Коломійцева, Приютівська громада зможе брати активну участь у підготовці пілотів дронів.

Посадовець відзначив, що дрони в Приютівській громаді планують використовувати не лише у сільському господарстві. Розглядають варіанти їхнього застосування для охорони, боротьби з пожежами, контролю за незаконними вирубками. "Протягом року будемо ставити питання про придбання таких апаратів", - розповів Коломійцев.


Серед амбітних проектів очільник громади назвав ідею організувати на території Приютівської ОТГ гурток із дрон-рейсінгу, аби зацікавити молодь. Для цього треба придбати обладнання, зібрати вмотивованих дітей і створити трасу для тренувань, зазначив Андрій Коломійцев.


Фото: «Олександрійські новини»

0    2230     13.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!