Новини

на попередню сторiнку

Муніципальна поліція почала штрафувати олександрійців за порушення під час вигулу собак

Муніципальна поліція почала штрафувати олександрійців за порушення під час вигулу собак

Муніципальна поліція попередила громадян про відповідальність за порушення правил вигулу собак у громадських місцях. На порушників почали складати адміністративні протоколи, повідомляє офіційний сайт Олександрійської міської ради.

Муніципали організували рейди на площі Соборній та біля Палацу культури "Світлопільський". Спочатку власників собак попереджали про порушення, а згодом на них почали складати адміністративні протоколи.

Відповідно до статті 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення, "тримання собак і котів у місцях, де це заборонено відповідними правилами, або приведення в громадські місця, або вигулювання собак без повідків і намордників (крім собак, у реєстраційних свідоцтвах на яких зроблено спеціальну відмітку) чи в невідведених для цього місцях тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і попередження або накладення штрафу на посадових осіб - від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян". 

Зараз ця сума становить від 51 до 85 гривень.

Нагадаємо за допомогою камер "вирахували" чоловіка, що публічно справляв потребу

Фото: ВКурсе.ua

0    1856     13.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!