Новини

на попередню сторiнку

Школи Олександрії та району отримали набори LEGO для першокласників (Фото)

Школи Олександрії та району отримали набори LEGO для першокласників (Фото)

Конструктори LEGO "Six Bricks" ("Шість цеглинок") для першокласників вже надійшли у школи Олександрії та Олександрійського району. З 1 вересня їх зможуть використовувати всі учні, хто вперше сяде за парти.

В Олександрії, за попередніми оцінками, у наступному навчальному році буде 1031 першокласник, інформують на сайті Олександрійської міської ради.

Як розповіла кореспондентам "Олександрійських новин" начальник відділу освіти Олександрійської райдержадміністрації Олена Полтавець, конструктори LEGO стануть одним із елементів навчання за стандартами Нової української школи. Крім цього, в Олександрійському районі вже закупили мультимедійне обладнання для школярів, проводять процедури придбання нових парт і стільців.

Нова українська школа передбачає інший підхід до навчання, відзначила Олена Полтавець. Головним завданням буде розвивати в дитині бажання пізнавати світ. Навчання для першокласників має стати більш відкритим і цікавим.Нагадаємо, набори LEGO для України безкоштовно надає некомерційна організація "The LEGO Foundation". У листопаді-грудні 2018 року школи також отримають набори LEGO "Play Box" із більшою комплектацією для кожного першого класу.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1300     12.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!