Новини

на попередню сторiнку

Прокуратура оскаржила в суді закупівлі олександрійського управління освіти через порушення закону

Прокуратура оскаржила в суді закупівлі олександрійського управління освіти через порушення закону

Прокуратура Кіровоградської області подала чотири судові позови, у яких фігурує управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради. Правоохоронці вимагають розірвати договори закупівель продуктів харчування, які відбулися з порушеннями законодавства. Загальна сума позовів становить 600 тисяч гривень.

Про це 11 липня повідомив прокурор Кіровоградської області Анатолій Коваленко на прес-конференції щодо діяльності свого відомства. Запис трансляції опублікувало видання FotoInform.

Починаючи з квітня 2018 року, сім разів не відбулися підготовчі засідання у цих господарських справах. За словами прокурора області, саме дії управління освіти не дають розглянути справи по суті, хоча прокуратура діє в інтересах Олександрійської міської ради.

"Причина проста - супротив посадовців управління освіти Олександрійської міської ради, яка вважає, що досудове розслідування цих фактів - там ще є й кримінальні провадження - та заявлені прокурором позови - необґрунтовані. Ними не подаються необхідні документи, які просить суд, і просять суд постійно закрити справу. Самі відмовляються від позову прокурора в їхніх інтересах, хоча у разі задоволення кошти повернулися б саме у міський бюджет", - відзначив Анатолій Коваленко.

Журналісти газети "Міський кур'єр" провели власне розслідування діяльності міського управління освіти. Як з'ясувалося, чиновники задіяні не лише в судах щодо закупівель, але й судяться з місцевими ЗМІ. Водночас, у журналістів виникли питання й до декларацій співробітників управління.

Очільниця управління освіти Вікторія Чернецька прокоментувала ситуацію журналістам "Міського кур'єра". За її словами, причиною проблем із закупівлями є "недосконалість" системи публічних закупівель "Прозорро", через яку проводилися тендери.

0    1234     12.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!