Новини

на попередню сторiнку

"Ощадбанк" попередив олександрійців про тимчасові обмеження в роботі "Ощад 24/7"

Державний "Ощадбанк" повідомив власним клієнтам про тимчасове обмеження функцій свого додатка "Ощад 24/7".

Відповідні СМС-повідомлення банк розіслав сьогодні зранку, 12 липня.

Функції додатка будуть частково обмежені з 23:00 13 липня до 12:00 14 липня.

У цей час банк проводитиме планові технічні роботи. Як відзначається в повідомленні, вони спрямовані на модернізацію послуг.

ДОПОВНЕНО.

У прес-службі "Ощадбанку" роз'яснили, що обмеження роботи "Ощад 24/7" відбудеться лише в частині перегляду залишків по поточних рахунках. Операції по платіжних картках у банкоматах, інформаційно-платіжних терміналах та торговельно-сервісній мережі проводитимуться в звичайному режимі без обмежень.

У Кіровоградській області на час робіт змінять графік роботи відділень:

  • П’ятниця 13 липня 2018 року - відділення працюватимуть до 13:00
  • Субота 14 липня 2018 року - відділення не працюватимуть
  • Неділя 15 липня 2018 року - відділення не працюватимуть

Стало відомо детальніше і те, які саме роботи проводитимуться в ці дні. "Ощадбанк" переноситиме дані і підключатиме клієнтів Кропивницького та Кіровоградської області до нової системи обслуговування. Дані клієнтів внесуть у централізовану систему, що має прискорити обслуговування у будь-якому відділенні банку. Проект почали впроваджувати у 2015 році.

Довідково: "Ощад 24/7" - один із найбільших в Україні інтернет-банкінгів та платіжних систем, працює з 2012 року. Тут можна отримати інформацію про свої рахунки, оплачувати послуги й товари, здійснювати перекази. Серед нових функцій: відкриття депозитів та погашення кредитів, вхід за  відбитком пальця і сканування номеру картки.

Як повідомлялося, на початку липня в Олександрії шахраї розсилали повідомлення із погрозами заблокувати банківські картки.

Фото: minfin.com.ua

0    904     12.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!