Новини

на попередню сторiнку

Електроенергію на Кіровоградщині з грудня 2018 року постачатиме нова компанія

Електроенергію на Кіровоградщині з грудня 2018 року постачатиме нова компанія

ПрАТ "Кіровоградобленерго" не буде постачати електроенергію з грудня 2018 року. Цим займатиметься інша компанія, а на "Кіровоградобленерго" покладатимуться технічні завдання.

Про це на прес-конференції в CBN сьогодні, 11 липня, розповів комерційний директор ПрАТ "Кіровоградобленерго" Олег Соловйов, передає інформаційна агенція CBN.

Такі зміни передбачені законом "Про ринок електричної енергії". Із грудня 2018 року у "Кіровоградобленерго" не буде ліцензії на постачання електроенергії.

"Обленерго займатиметься лише питаннями, що стосуються технічної частини. А от поставками - інші компанії, у нас таке підприємство вже є - ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія", - цитує Соловйова CBN. Він також відзначив, що для споживачів цей перехід лишиться практично непомітним.

Директор ТОВ "Кіровоградська обласна енергопостачальна компанія" Олег Валентий пояснив, що новації в законі покликані посилити конкуренцію між постачальниками електроенергії. Споживачі також зможуть обирати собі постачальника, якщо хтось, крім згаданого ТОВ, отримає на це ліцензію.

Ціни на електроенергію для побутових споживачів та невеликих підприємств продовжить встановлювати Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), сказано в повідомленні.

Нагадаємо, з 16 липня в Олександрії та районі відбудуться планові відключення електрики.

Фото: Рixabay

0    1433     11.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!