Новини

на попередню сторiнку

Служба зайнятості Кіровоградщини запустила новий онлайн-сервіс для пошуку кандидатів на роботу

Служба зайнятості Кіровоградщини запустила новий онлайн-сервіс для пошуку кандидатів на роботу

Кіровоградський обласний центр зайнятості запустив новий сервіс, який дозволяє роботодавцям розміщувати свої вакансії онлайн та самостійно шукати кандидатів у базі даних відомства. Необхідність особисто відвідувати офіс служби зайнятості зведена до мінімуму.   

Як прокоментувала "Олександрійським новинам" директор Олександрійського міськрайонного центру зайнятості Ірина Мукієнко, сервіс почав діяти 10 липня.

Наші журналісти вже випробували нові функції. Внесення усієї необхідної інформації зайняло близько п'яти хвилин. Щоб почати користуватися сервісом, роботодавець має створити особистий кабінет підприємства чи установи на сайті служби зайнятості. Після цього можна подати свою вакансію. В анкеті треба заповнити інформацію про завдання та обов'язки, режим й умови роботи та пропоновану заробітну плату.

Після перевірки фахівцями служби зайнятості, оголошення публікується на сайті. Роботодавець зможе отримувати актуальну інформацію про перегляди вакансії, а також здійснювати самостійний пошук у базі даних зареєстрованих кандидатів. Доступна детальна інформація про кандидатів і їхні навички, окрім персональних даних. Зв'язок із потенційним працівником здійснюється через центр зайнятості, який може влаштувати особисту зустріч роботодавця та кандидата.


Скріншот нового сервісу центру зайнятості: "Олександрійські новини"

Кількість вакансій, які можна зареєструвати, необмежена. Усі послуги нового сервісу - безкоштовні для роботодавців та бажаючих знайти роботу.

Як відзначають у Кіровоградському обласному центрі зайнятості, інформацію про зареєстровані вакансії вони використають при прогнозуванні потреб ринку праці на наступний рік.

Фото: Рixabay

0    951     11.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!