Новини

на попередню сторiнку

Олександрійську суддю звинуватили в тому, що її "заслала ФСБ". Суддя заявляє про втручання у свою роботу

Олександрійську суддю звинуватили в тому, що її

Суддя Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Галина Коліуш повідомила про втручання у свою роботу. Учасник судового процесу заявляє, що суддю заслали в Україну російські спецслужби і вимагає її відводу.

Таку інформацію оприлюднив прес-центр судової влади України 10 липня.

Конфлікт виник через цивільну справу про відшкодування шкоди в розмірі 160 тисяч гривень, завданої незаконними діями, яку розглядають в Олександрійському суді.

"3 липня 2018 року до суду надійшла заява про відвід судді Коліуш Г.В. як головуючої у справі. У заяві зазначено, що існують підстави, які викликають у заявника сумніви в неупередженості судді під час розгляду справи", - йдеться на сайті судової влади.

За словами заявника, у ЗМІ було оприлюднено інформацію про те, що "родина судді була заслана до судової системи України ФСБ Росії … з метою її дискредитації та розвалу, а також для захисту диверсантів ДНР та ЛНР у разі попадання їх до рук правосуддя України".

Велика кількість судових рішень Галини Коліуш за 2017-2018 роки викликає підозри "у корумпованості судді або вкрай низькій кваліфікації", заявляє скаржник.

Суддя Коліуш вважає висловлені у заяві підстави надуманими, а висловлені звинувачення, за її словами, мають ознаки втручання в діяльність судді. Таким чином один із учасників процесу нібито намагається схилити її до ухвалення вигідного рішення.

Повідомлення Галини Коліуш внесено до реєстру. Вища рада правосуддя обіцяє перевірити викладені суддею факти та ухвалити відповідне рішення.

Фото: Олександрійський міськрайонний суд Кіровоградської області / Facebook

0    1140     11.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!