Новини

на попередню сторiнку

Олександрійські поліцейські отримали відзнаки від міністра за розкриття вбивства

Олександрійські поліцейські отримали відзнаки від міністра за розкриття вбивства

Працівники Олександрійського відділу поліції отримали відзнаки від Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова. їх вручили за оперативне розкриття жорстокого вбивства місцевого жителя в лютому 2018 року.

Відповідну інформацію повідомили у секторі комунікації поліції Кіровоградської області 10 липня.

Працівники Олександрійського відділу поліції отримали заохочення за розкриття особливо тяжкого злочину. Поліцейські по "гарячих слідах" встановили особи підозрюваних та зібрали важливі для розслідування речові докази, відзначається в повідомленні. Аналогічні відзнаки отримали їхні колеги з Кіровоградського районного відділення поліції.

Грамоти і Подяки МВС України вручив начальник поліції області Роман Козьяков під час наради, що відбулася в ГУНП в області. Серед заохочених - працівники Олександрійського, Кропивницького та Знам’янського відділів і Кіровоградського районного відділення поліції. Керівник поліції області подякував колегам за службу та побажав подальших успіхів.

Нагадаємо, двоє олександрійських підлітків вбили 45-річного місцевого жителя, нанісши йому близько 100 ножових поранень. Їх затримали "за гарячими слідами".

Фото: сектор комунікації поліції Кіровоградської області

0    881     11.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!