Новини

на попередню сторiнку

Ремонт на дорозі Полтава-Олександрія обіцяють завершити до кінця липня (Фото)

Ремонт на дорозі Полтава-Олександрія обіцяють завершити до кінця липня (Фото)

Відрізок дороги М-22 Полтава-Олександрія довжиною дев'ять кілометрів у межах Олександрійського району вже практично відремонтований. Підрядник розпочав вкладати верхній шар асфальтобетону.

Про це повідомили у прес-службі обласної Служби автомобільних доріг та опублікували фото робіт.

"Підрядники провели укріплення конструктивних шарів, влаштували вирівнюючий шар асфальтобетону, а тепер взялися вкладати верхній шар щебенево-мастичного асфальтобетону. Протягом 6 днів вклали суміш на 6,2 км", - інформують у службі.

За словами начальника Служби автодоріг Вадима Коюденка, підрядники обіцяють впоратися до кінця липня, якщо не буде затримок з поставками матеріалів й оплатою. "Всі етапи Служба пильно контролює, перевіряє і у разі виявлення недоліків буде вимагати їх усунення за рахунок підрядника", - додав посадовець.

Ремонт проводять на відрізку км 155+000 - 163+710. Тут мають облаштувати карман заїзду та плавні з’їзди на початку і в кінці відремонтованої ділянки, встановлять дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Орієнтовна вартість робіт на дев'ятикілометровому відрізку становить більше 76 мільйонів гривень, ремонт фінансується з державного бюджету.Як повідомлялося, дорожники планують відремонтувати весь відрізок траси до межі з Полтавською областю.

Фото: прес-служба САД у Кіровоградській області

0    668     11.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!