Новини

на попередню сторiнку

У Червоній Кам'янці на Олександрійщині відкрили майданчик для міні-футболу (Фото)

У Червоній Кам'янці на Олександрійщині відкрили майданчик для міні-футболу (Фото)

Новий футбольний майданчик зі штучним покриттям відкрили сьогодні, 10 липня, у Червонокам’янському навчально-виховному об’єднанні, що на Олександрійщині.

Майданчик для міні-футболу урочисто відкрили голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко, перший заступник голови Олександрійської РДА Юрій Коваль, голова районної ради Ольга Коріненко, директор Червонокам’янського НВО Олександр Голобок і Червонокам’янський сільський голова Тетяна Бессараб, передають кореспонденти "Олександрійських новин".

Новий спортивний майданчик побудували в межах загальноукраїнської програми майже порівну за кошти державного та місцевого бюджетів. Загальна вартість виконаних робіт, які розпочалися у листопаді 2017 року, склала понад 1,47 мільйона гривень.

Сергій Кузьменко привітав місцевих жителів із відкриттям поля для міні-футболу, подарував дітям м'ячі. Разом зі школярами очільник області випробував новий майданчик, символічно відкривши товариський матч першого Червонокам’янського футбольного сезону.

Перед глядачами виступали місцеві хореографічні колективи "Stand up" і "Азарт". Дітей, що прийшли на відкриття, пригощали морозивом.
Як повідомлялося, спортивний майданчик зі штучним покриттям в Олександрії відкрили 27 червня на базі професійного ліцею. Планується збудувати ще два таких майданчики у Південному мікрорайоні та в Олександрійському колегіумі. Перший із них має з'явитися вже до кінця цього року.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1004     10.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!