Новини

на попередню сторiнку

Кіровоградщина ризикує залишитися без чистої питної води через проблеми з поставками хлору

Кіровоградщина ризикує залишитися без чистої питної води через проблеми з поставками хлору

Обласне підприємство "Дніпро-Кіровоград" шукає нового постачальника рідкого хлору для знезараження питної води. Якщо відповідний договір не вдасться підписати у встановлений термін, на Кіровоградщині будуть змушені подавати технічну воду.

Відповідну інформацію озвучили під час засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає прес-служба обласної держадміністрації.

Підприємство "Дпіпро-Азот", яке є єдиним виробником рідкого хлору для водоканалів, зупинило свою діяльність. Фахівці "Дніпро-Кіровоград" наразі шукають альтернативні джерела постачання, зокрема й закордонні.

На даний момент є лише одна комерційна пропозиція від  ТОВ "Хлортехвод" з міста Кременчук. "Якщо розпочати перемовини на укладення договору-постачання з цим підприємством або з іншим учасником укладення договору, постачання хлору на "Дніпро-Кіровоград" можливе не раніше 24 липня", - пояснив керівник "Дніпро-Кіровоград".

Якщо запасів дезінфекційного засобу підприємства не вистачить до вказаної дати, воно буде вимушене здійснювати подачу технічної (необробленої хлором) води, відзначили на засіданні. Споживачів обіцяють попередити заздалегідь.

Фото: Рixabay

0    1175     10.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!