Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська телерадіокомпанія запропонувала "народну" ціну за кабельне телебачення (Відео)

Олександрійська телерадіокомпанія запропонувала

Олександрійська телерадіокомпанія "Контакт-ЛТД" продовжила на невизначений час акційну пропозицію про користування кабельним телебаченням із абонентською платою від 25 гривень на місяць. 

У компанії називають ціну "народною" і відзначають, що вона найнижча в місті Олександрії. Схожу послугу із ціною 25 гривень надає і телерадіокомпанія, яка є партнером "Контакт-ЛТД" - ТРК "Інтелкон".

Пропозиція ТРК "Інтелкон" може бути цікавою для жителів Перемозького мікрорайону, який є віддаленим від центральної частини міста.

Як прокоментували "Олександрійським новинам" у адміністрації телерадіокомпаній, у абонентів кабельної мережі в місті тепер є можливість скористатись послугами кабельного мовника за значно нижчою, ніж у конкурентів, ціною. Це дає змогу обрати саме того постачальника послуг, який буде підходити конкретному абоненту.

Представники ТРК "Контакт-ЛТД" зазначили, що почала працювати й офіційна сторінка у Facebook телерадіокомпанії. Тут можна задати питання щодо підключення та обслуговування, дізнатися про технічні роботи та акційні пропозиції.

Дізнатися більше про умови підключення та технічну можливість його здійснити можна за телефонами 096-532-29-80 та 095-095-74-27.

Нагадаємо, на початку року телерадіокомпанія "Контакт-ЛТД" запустила онлайн-трансляцію своїх програм у повному обсязі на YouTube.

Ілюстрація: ТРК "Контакт-ЛТД"

0    1384     09.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!