Новини

на попередню сторiнку

У Головківці на Олександрійщині почали прокладати трасу для кантрі-кросу (Відео)

У Головківці на Олександрійщині почали прокладати трасу для кантрі-кросу (Відео)

Спортивний клуб "Європа-крос" розпочав прокладати маршрут для перших у Кіровоградській області змагань із кантрі-кросу. 8 липня гонщики та організатори оцінювали місцевість у балці за селом Головківка Приютівської об'єднаної громади, що на території Олександрійського району.

Про це повідомив громадський директор спортивного клубу "Європа-крос" В'ячеслав Чебишев на своїй сторінці у Фейсбук та опублікував відео підготовки траси.

Траєкторію для перегонів прокладали майстер спорту Олександр Скічко та кандидат у майстри спорту Михайло Цвєтков. "Година за годиною, метр за метром, продуманим мною маршрутом вони проїжджали трасу багато-багато разів і, в кінцевому підсумку, замкнули дуже довге коло!" - пояснив В'ячеслав Чебишев.

Далі розпочнуться роботи з остаточної підготовки траси до необхідного рівня.

В'ячеслав Чебишев також опублікував координати майбутньої траси. Поворот до балки знаходиться приблизно у трьох кілометрах за поворотом на Головківку (якщо їхати в напрямку селища Петрове). На шляху будуть вказівники "Кантрі-крос".


Відео підготовки траси: В'ячеслав Чебишев / Фейсбук


Як повідомляли "Олександрійські новини", 11 серпня Головківка прийме перші в області змагання з кантрі-кросу. Вони відбудуться в межах фестивалю "Серпневий зорепад".

Фото: В'ячеслав Чебишев / Фейсбук

0    1466     09.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!