Новини

на попередню сторiнку

Як відзначали Свято Купала у Новій Празі (Фото)

Як відзначали Свято Купала у Новій Празі (Фото)

У п’ятницю, 6 липня, у Новопразькій та Приютівській об’єднаних громадах відзначили День Івана Купала. Кореспонденти «Олександрійських новин» побували у Новій Празі і побачили, як відзначають стародавнє свято жителі громади.

Урочистості розпочалися в центрі селища о 19:00. У святкуваннях взяли участь чимало місцевих жителів, багато хто прийшов із дітьми.

Для гостей свята влаштували концерт місцевих виконавців. На сцені виступали вокальні і хореографічні колективи із Новопразької об’єднаної територіальної громади. «Зіркових гостей не запрошували – у нас є свої зірки, які збирають не менші аудиторії», - відзначив у коментарі «Олександрійським новинам» Новопразький селищний голова Богдан Куруп.

У святкову програму включили також дискотеку та традиційні купальські розваги: стрибки через вогонь, плетіння віночків із квітів і трав, в’язання стрічок на вербу.

«Це народна традиція, яка у Новій Празі відзначається вже не один рік. Це свято для людей. Вони приходять після важкого робочого тижня – бо зараз ідуть жнива – і просто хочуть відпочити, змінити обстановку», - додав Богдан Куруп.
Фото: «Олександрійські новини»

0    2374     07.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!