Новини

на попередню сторiнку

Спортсменка з Олександрійщини посіла четверте місце на Чемпіонаті України з легкої атлетики

Представниця Олександрійського району Анастасія Сядро посіла четверте місце на Чемпіонаті України серед юніорів з легкої атлетики.

Таку інформацію повідомили на сайті Олександрійської районної державної адміністрації, передають "Олександрійські новини".

Змагання проходили 21-24 червня у Кропивницькому.

Спортсменка ДЮСШ "Колос" Анастасія Сядро виступала у складі збірної Кіровоградської області на дистанції 5000 метрів. Вона фінішувала з результатом 21.00.0 с, посівши - ІV місце (19 залікових очок) серед 11 учасників забігу.

Це перший Чемпіонат України для легкоатлетки з Олександрійщини.

Готував спортсменку тренер-викладач ДЮСШ "Колос" Володимир Гриценко, відзначається в повідомленні.