Новини

на попередню сторiнку

Понад 1300 жителів Олександрійщини зможуть отримати грошову винагороду за зекономлені газ та електрику

Понад 1300 жителів Олександрійщини зможуть отримати грошову винагороду за зекономлені газ та електрику

Право на отримання грошової винагороди за енергоефективність в Олександрійському районі мають 1328 осіб. Загальна сума монетизації для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- й електропостачання для індивідуального опалення складає 739,3 тис. грн.

Таку інформацію повідомили на офіційному сайті Олександрійської районної державної адміністрації 6 липня.

Суми невикористаної субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення визначена на підставі списків організацій, які надають відповідні послуги, пояснюють у районній держадміністрації.

Претендувати на гроші можуть отримувачі субсидії, які в опалювальному сезоні спожили газу та електроенергії менше встановлених нормативів. Сума компенсації не перевищуватиме вартість 100 кубів газу (до 695,79 грн) або 150 кіловат електроенергії (до 135 грн), якщо цей ресурс використовується для опалення.  

Виплата компенсації є разовою. Останній день прийому заяв для отримання монетизованої частини зекономленої субсидії - 31 серпня 2018 року.

Дізнатися про наявність економії отримувачі субсидії можуть у своїх платіжках, або звернувшись до постачальника газу чи електроенергії, якщо вони використовуються для опалення.

"Монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином не впливає на процес декларування, а отримана від держави сума не повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян", - додають в Олександрійській РДА.

За додатковими роз'ясненнями можна звернутися до управління соціального захисту населення за адресою: м. Олександрія, вул. А.Кохана, 14, або за телефоном "гарячої лінії" 7-11-73.

Фото: ЕнергоЛайф.інфо

0    2286     06.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!