Новини

на попередню сторiнку

Фахівці розповіли про нові правила профілактичних щеплень на Кіровоградщині (Інфографіка)

Фахівці розповіли про нові правила профілактичних щеплень на Кіровоградщині (Інфографіка)

В Україні внесли зміни до Календаря профілактичних щеплень. Змінилися строки деяких щеплень, а повторну вакцинацію дітей проти туберкульозу вакциною БЦЖ скасували.

Про це повідомили на сайті Кіровоградського обласного лабораторного центру сьогодні, 6 липня.  

"Відповідно до змін, які вже вступили в силу,  від туберкульозу вакцинуватимуть дітей вакциною БЦЖ лише один раз - на 3-5 день життя. Ревакцинація дітей проти туберкульозу вакциною БЦЖ, яка раніше проводилась у віці 7 років, відмінена", - наголошують фахівці.

Відбулися також зміни у схемі вакцинації новонароджених проти гепатиту В. Відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В немовлята  отримуватимуть у віці 2-х місяців разом із щепленнями проти дифтерії, правця, кашлюку, поліомієліту та гемофільної інфекції, а не у перший місяць життя, як раніше.

"Така схема відповідає досвіду країн Європи, науково обґрунтована та дозволить у майбутньому зменшити кількість проведених щеплень дитині шляхом застосування багатокомпонентних вакцин проти кількох хвороб", - відзначається в повідомленні.


Календар профілактичних щеплень від 2018 року: МОЗ України

Вакцинація дітей згідно Календаря профілактичних щеплень є безкоштовною. Її можна зробити в закладах охорони здоров’я за місцем проживання та медичного обслуговування дитини після огляду педіатра або сімейного лікаря. 

Більш детально зі змінами можна ознайомитися у наказі МОЗ України від 18.05.2018 року №947 "Про внесення змін до Календаря профілактичних щеплень в Україні" за посиланням.  

Фото: FoodandHealth

0    1781     06.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!