Новини

на попередню сторiнку

Село Головківка на Олександрійщині прийме перші в області змагання з кантрі-кросу (Афіша)

Село Головківка на Олександрійщині прийме перші в області змагання з кантрі-кросу (Афіша)

Перші в області змагання з кантрі-кросу відбудуться в селі Головківка Приютівської об'єднаної громади 11 серпня. Спортсмени змагатимуться у двох категоріях: абсолютний залік (solo) і квадроцикли (ATV).

Про це повідомив громадський директор спортивного клубу "Європа-крос" В'ячеслав Чебишев на своїй сторінці у Фейсбук та опублікував афішу заходу.

Змагання мотогонщиків проходитимуть в межах художнього фестивалю "Серпневий зорепад", який прийматиме Головківка. Початок спортивного заходу запланований на 12:00 11 серпня.

Як прокоментував "Олександрійським новинам" В'ячеслав Чебишев, змагання із кантрі-кросу на Кіровоградщині проводитимуть вперше. Участь у них зможуть взяти професійні гонщики й аматори. Вони боротимуться за грошові призи до 10 тисяч гривень.

За його словами, кантрі-крос - це більш "народна" дисципліна. Змагання проводять на складній місцевості. Організатори планують прокласти трасу під Головківкою, де є балки, підйоми, пісок та різні ґрунти. Її загальна протяжність становитиме близько 7 кілометрів. Вже цими вихідними спробують обкатати маршрут.


Нагадаємо, представники Головківки виграли на минулорічному "Серпневому зорепаді", тож цього серпня фестиваль проходитиме тут.

Фото: афіша заходу / В'ячеслав Чебишев / Фейсбук

0    2494     06.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!