Новини

на попередню сторiнку

Олександрійцям розсилають шахрайські повідомлення, погрожуючи заблокувати банківські картки

Олександрійцям розсилають шахрайські повідомлення, погрожуючи заблокувати банківські картки

Шахраї розсилають олександрійцям повідомлення із погрозами заблокувати банківські картки. Таким чином зловмисники, імовірно, намагаються дізнатися персональні дані клієнтів, аби отримати кошти.

Сьогодні шахраї "засвітили" два номери мобільних телефонів: +38(094) 141-77-78 і +38(094) 144-21-40, передають "Олександрійські новини".

Невідомі розсилають СМС-повідомлення, у яких пишуть про блокування банківської картки і пропонують "терміново" пройти авторизацію або зателефонувати за вказаними номерами. Назву банку не вказують.

На спеціалізованих ресурсах ці номери називають шахрайськими. Чимало користувачів пишуть, що отримували подібні повідомлення з цих номерів.

Як відзначають в обласній прес-службі ПриватБанку, банк не надсилає свої клієнтам сервісних або інших повідомлень зі звичайних мобільних номерів. ПриватБанк не розсилає клієнтам повідомлень про блокування карток. Всі комунікації банку з клієнтами, у тому числі через SMS, банк веде виключно зі спеціального номера клієнтської підтримки 3700. 

Олександрійські поліцейські нещодавно попереджали про активізацію шахраїв, які діють зокрема під виглядом працівників банку. "Якщо під час телефонної розмови у вас під будь-яким приводом намагаються дізнатися конфіденційні платіжні дані (пін-код, термін дії чи номер картки, тризначний код безпеки на зворотному боці, sms-паролі) - у жодному разі не повідомляйте їх", - наголошують в поліції.Скріншоти сайту telefonnyjdovidnyk.com.ua

Як повідомлялося, минулого тижня шахраї видурили телефоном в олександрійських пенсіонерок 160 тисяч гривень. Вони тричі використали схему "псевдо-ДТП".

Фото умовне: Город Х

0    1435     05.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!