Новини

на попередню сторiнку

Врятоване в Олександрії совеня планують випустити на аеродромі, де його знайшли

Врятоване в Олександрії совеня планують випустити на аеродромі, де його знайшли

Знайдених на аеродромі Олександрійської вертолітної частини совенят прихистила кравчиня з Олександрії. На жаль, вижило лише одне пташеня. Жінка планує відпустити його на волю, коли совеня навчиться літати. Про це йдеться в сюжеті програми "Сьогодні", опублікованому 5 липня.

Зараз пташеня живе в двокімнатній квартирі у звичайному ящику з-під овочів. Совеня не закривають у клітці, аби воно не звикало до неволі. Годують тварину свіжим меленим м'ясом, змішаним із пір'ям - без цього не працюватиме шлунок тварини.

Олександрійка вже вигодовувала подібних пташенят минулого року і відпустила їх в дику природу, однак цього разу одного врятувати не вдалося.

"Совеня Тетяна триматиме вдома, поки птах не почне літати. Після - віднесе на військовий полігон, де його підібрали, аби випустити якомога ближче до родичів", - зазначається в сюжеті.

Нагадаємо, двох маленьких совенят військові знайшли на аеродромі в середині червня. Їх принесли на Центральний ринок, звідки їх забрала жителька Олександрії. З того часу совеня, що вижило, вже підросло та досить впевнено почувається в квартирі рятівниці.

Фото: надане очевидцями / "Олександрійські новини"

0    1100     05.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!