Новини

на попередню сторiнку

Мандрівник із Приютівської громади потрапив у потужну бурю під час велопробігу Україною

Мандрівник із Приютівської громади потрапив у потужну бурю під час велопробігу Україною

Керівник Олександрійського відділу Українського географічного товариства Леонід Балацький потрапив у бурю з потужною зливою та шквалистим вітром в Одеській області. Там знаходиться фінішна точка трансукраїнського велопробігу, організованого Балацьким спільно з колегами.

Відео негоди, яка застала мандрівників поблизу заправки, Леонід Балацький опублікував на своїй сторінці у Фейсбуці сьогодні, 5 липня.

Як видно на записі, злива настільки потужна, що вже в кількох десятках метрах нічого не видно. Ситуацію доповнює сильний вітер. Люди намагаються перечекати негоду, не залишаючись на вулиці жодної зайвої хвилини.

3 липня мандрівники пройшли останні 90 км унікального маршруту від крайнього північного населеного пункту Харківської області до міста Рені на березі Дунаю. За 13 днів вони проїхали 1477 кілометрів та повертаються додому.

Нагадаємо, велопробіг, організований за підтримки Приютівської об'єднаної громади, стартував 21 червня. Для Леоніда Балацького це вже третій проїзд через всю Україну від краю до краю на велосипеді.  

Фото: кадр відео Леоніда Балацького / Фейсбук

0    1366     05.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!