Новини

на попередню сторiнку

Члени дачного кооперативу під Олександрією відмовилися від ініціативи влади облаштувати безкоштовний пляж

Члени дачного кооперативу під Олександрією відмовилися від ініціативи влади облаштувати безкоштовний пляж

Члени садово-городнього кооперативу "Івушка", що поряд з Олександрією, відмовилися від пропозиції міської влади створити безкоштовну зону відпочинку біля води на території кооперативу.

Таку інформацію повідомили на офіційному сайті Олександрійської міської ради за результатами зустрічі з головою та членами дачного кооперативу сьогодні, 4 липня.

Влада висловила таку ініціативу під час зборів кооперативу, але отримала відмову. "Тож на сьогоднішній день розпочато облаштування для відпочинку берегової зони іншої водойми поряд з містом. Про це буде повідомлено окремо", - відзначається в повідомленні.

Під час зустрічі обговорили також питання щодо використання земельних ділянок, що знаходяться поблизу дач: земель ДП "Бурвугілля" і орендованої території колишнього золосховища.

Зазначимо, що саме поряд із садово-городнім товариством "Івушка" знаходиться популярне місце відпочинку "Зелена садиба" Ділієва, щодо якого точиться конфлікт підприємця і міської влади. На останній сесії міськради відбувся мітинг, після чого протестувальники перекрили дорогу.  

Фото умовне: Дачный вопрос

0    1534     04.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!