Новини

на попередню сторiнку

Дорожники показали відремонтований автошлях від Олександрії до Приютівки (Фото)

Дорожники показали відремонтований автошлях від Олександрії до Приютівки (Фото)

Служба автомобільних доріг Кіровоградщини показала результати ремонту дороги Т-1215 Глинськ-Олександрія-Петрове у напрямку від Олександрії до Приютівки. На відрізку довжиною 5 кілометрів підрядники вклали вирівнюючий шар та провели поверхневу обробку дороги.

Про це повідомили в прес-службі САД в Кіровоградській області та опублікували фото до та після проведення робіт.

На відремонтованому відрізку застосували машину Schafer, яка, за запевненнями дорожників, дозволяє працювати економно і без втрати якості. "Спеціальні матеріали скорочують знос, дозволяють надійно експлуатувати покриття", - відзначають у прес-службі. Під час поверхневої обробки використовували матеріали, що забезпечують покриття з найбільшим коефіцієнтом  зчеплення з колесом автомобіля. Окремо виконали обробку дорожнього покриття для захисту від вологи.

Поверхнева обробка проводиться в рамках експлуатаційного утримання доріг загального користування за рахунок коштів державного бюджету, говорять дорожники.
Як повідомляли "Олександрійські новини", цього літа у Приютівській ОТГ ремонти очікуються на дорогах, що з’єднують населені пункти об’єднаної громади, і в Олександрії.

Фото: прес-служба САД у Кіровоградській області

0    1179     04.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!