Новини

на попередню сторiнку

В Олександрії стартував проект, спрямований на розвиток жіночого лідерства

В Олександрії стартував проект, спрямований на розвиток жіночого лідерства

Перший захід проекту "Жіночий кластер: Місце мого успіху" відбувся в центральній районній бібліотеці ім. Д.І.Чижевського 27 червня. Під час проекту, який триває з травня до вересня, успішні жінки Олександрії ділитимуться з учасницями власним досвідом самореалізації в різних сферах.

Проект реалізується спільно з Олександрійським гендерним інформаційним центром за фінансової підтримки Благодійного фонду "Рівність і взаємоповага". Коучинг-сесія "Секрети успіху: Як досягти цілей легко і швидко" стала його першим заходом, розповіла кореспондентам "Олександрійських новин" керівник проекту Любов Кан.

Учасницями проекту стали 15 жінок із населених пунктів Олександрійщини: Нової Праги, Доброї Надії, Олександрівки, Червоної Кам'янки. Їхні наставниці - це п'ятеро олександрійок, які вже досягли успіху в різних сферах: бізнесі, громадській роботі, творчості, політиці. Вони розповіли про те, як можна реалізувати свої проекти, ділилися історіями успіху.

Подальша робота ґрунтуватиметься на тісній взаємодії менторок та учасниць проекту. Останнім треба буде розробити план свого розвитку на рік, відповідно до порад своїх досвідчених наставниць.Це вже не перший подібний проект на Олександрійщині. Раніше представники громадської організації вже вчили жінок району бути лідерками та просувати свої ідеї в громадах.

Фото: "Олександрійські новини", Олександрійський гендерний інформаційний центр

0    1251     03.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!