Новини

на попередню сторiнку

Олександрійська мерія оголосила конкурс для бажаючих організувати бізнес на Соборній площі

Олександрійська мерія оголосила конкурс для бажаючих організувати бізнес на Соборній площі

В Олександрії оголосили конкурс на облаштування майданчиків для тимчасових споруд на Соборній площі. Вони призначені для надання торгових та розважальних послуг.

Відповідну інформацію повідомили на сайті Олександрійської міської ради 2 липня.

Торгово-розважальні точки можна розміщувати до 30 вересня 2018 року. Підприємці повинні дотримуватися встановлених законодавством правил. У випадку торгівлі продуктами, треба також встановити біотуалети для відвідувачів.    

До тимчасових споруд висувається низка вимог:

  • вони мають бути в національних традиціях (у мерії не пояснюють, які традиції мають на увазі);
  • розмір споруд становить від 10 м² до 30 м²;
  • працювати вони зможуть не пізніше 22:00.

За розміщення торгово-розважальних споруд мерія пропонує платити 50 грн в місяць за 1 м². Як прокоментували "Олександрійським новинам" місцеві підприємці, середня ціна оренди місця на Центральному ринку становить 55 грн/м², офісних приміщень в місті - від 100 до 200 грн/м². Запропоновану мерією ціну співрозмовники "Олександрійських новин" назвали непоганою, однак запитання викликає те, за якими критеріями визначатимуть переможців конкурсу.

Пропозиції на участь у конкурсі приймаються в управлінні економіки міської ради, кімн. 215 міськвиконкому, протягом 14 днів, з дати оголошення конкурсу, говориться на сайті міськради.

Нагадаємо, 7 червня виконавчий комітет вирішив закрити Соборну площу для транспорту та зробити її пішохідною зоною з магазинчиками, міні-кафе тощо.

З 20 червня міські автобуси почали курсувати в об'їзд Соборної, однак автомобілі й далі їздять через площу, як зазвичай. У поліції повідомили, що мерія не погодила перекриття центру міста для транспорту. 

Фото: UA Travels - LiveJournal

0    1083     03.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!