Новини

на попередню сторiнку

В Олександрійському профліцеї показали перші результати капітального ремонту гуртожитку (Фото)

В Олександрійському профліцеї показали перші результати капітального ремонту гуртожитку (Фото)

Капітальний ремонт в гуртожитку №2 Олександрійського професійного ліцею, що в Покровському мікрорайоні, розпочали в травні цього року. Вже поставили нові склопакети, розпочали утеплення будівлі та заміну даху. Паралельно тривають внутрішні роботи.

Про це кореспондентам "Олександрійських новин" розповів директор ліцею Костянтин Мужиков 2 липня.

За його словами, гуртожиток капітально не ремонтували з того часу, коли в 1955 році побудували ліцей. Останні 10 років будівля не використовувалася, тому доводиться замінювати майже все. Після завершення відновлювальних робіт студенти ліцею будуть жити в комфортних умовах, пообіцяв директор закладу. У кімнатах будуть тепло і гаряча вода завдяки власній котельні на твердому паливі, працюватиме інтернет, а за безпеку відповідатиме система автоматичного пожежогасіння.

Гуртожиток розрахований на 93 людини, студенти житимуть по двоє-троє в кімнаті. У березні обласна влада виділила на ремонт 5 мільйонів гривень.

Капітальний ремонт планують завершити щонайпізніше до 1 жовтня. "У гуртожитку на Нагорній, 104, де раніше жили діти, цього року вони жити не будуть", - відзначив Костянтин Мужиков. Приміщення колишнього 7-го училища після переїзду студентів до нового гуртожитку здадуть в оренду або законсервують.   
Як повідомлялося, 27 червня в Олександрійському профліцеї відкрили новий спортивний майданчик.

Фото: "Олександрійські новини"

0    1542     02.07.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!