Новини

на попередню сторiнку

Студенти олександрійських коледжів відсвяткували випускні (Фото)

Студенти олександрійських коледжів відсвяткували випускні (Фото)

Студенти олександрійських навчальних закладів відзначили свій офіційний випуск сьогодні, 27 червня. Урочистості, у яких взяли участь декілька сотень колишніх студентів, відбулися у коледжах та училищах міста.

Журналісти "Олександрійських новин" побували на святі в Олександрійському коледжі Білоцерківського національного аграрного університету та урочистостях Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

Коледж аграрного університету сьогодні відпустив у доросле життя 69 юнаків та дівчат, які зможуть стати ветеринарами, технологами, фермерами. Троє із них завершили навчання з відзнакою. Привітати учорашніх студентів прийшли їхні близькі, друзі, викладачі закладу.

Випускники за традицією увійшли під рушниками до актової зали коледжу. Вони подякували батькам та працівникам коледжу за підтримку, станцювали прощальний вальс. Директор коледжу Олександр Бодяко побажав випускникам гладенького життєвого шляху та якомога менше проблем. Він зазначив, що за роки існування навчальний заклад випустив вже близько 17 тисяч фахівців.Випускний Олександрійського коледжу культури і мистецтв відбувся у ПК "Світлопільський". Цього року навчання завершили 68 юнаків та дівчат на стаціонарній та 29 - на заочній формі. Як розповів директор навчального закладу Іван Баранов, 10% випускників отримали дипломи з відзнакою. Багато хто, за його словами, вже має досвід вдалих виступів на загальноукраїнських та регіональних конкурсах і фестивалях. Дехто планує продовжити навчання за кордоном, значна частина вступатиме у національні вищі навчальні заклади.


Фото: "Олександрійські новини"   

0    3417     27.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!