Новини

на попередню сторiнку

Журналісти знайшли невідповідність у декларації олександрійського депутата на 300 тисяч гривень

Журналісти знайшли невідповідність у декларації олександрійського депутата на 300 тисяч гривень

Екс-депутат Олександрійської міськради та депутат Кіровоградської обласної ради Анатолій Кожемяченко "забув" вказати у декларації близько 300 тисяч гривень доходу за 2017 рік. Задекларувавши 38 тисяч гривень доходу від підприємницької діяльності, він придбав земельну ділянку за 340 тисяч гривень.

До таких висновків про ймовірну невідповідність у декларації депутата від Олександрії прийшли журналісти газети "Міський кур'єр" в останньому випуску газети.

У 2016 році Анатолій Кожемяченко отримав дохід від підприємницької діяльності у розмірі 382 тисячі гривень. Його дружина мала дохід значно більший - 840 тисяч гривень. Вже 2017 року депутат задекларував дохід від бізнесу лише 38 тис. грн, тобто в 10 разів менше. Водночас, на дружину він "записав" 917 тисяч від підприємницької діяльності.

Це не завадило Кожемяченку у листопаді 2017 року придбати земельну ділянку в Олександрії за 340 тисяч гривень, відзначають журналісти. Крім того, минулого року він також придбав алкогольну та тютюнову ліцензії. Звідки у депутата гроші на цю покупку - незрозуміло.

Питання до декларації підприємця з'явилися, коли журналісти почали вивчати наслідки рішень олександрійського виконавчого комітету про встановлення режиму роботи для місцевих кафе і про дозвіл на продаж алкоголю в закладах ресторанного господарства, йдеться в публікації.

Фото умовне: Рixabay

0    2980     27.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!