Новини

на попередню сторiнку

Персональна фотовиставка Анни Середи відкрилася в Олександрії (Фото)

Персональна фотовиставка Анни Середи відкрилася в Олександрії (Фото)

У виставковому центрі "ART House" Олександрійського районного будинку культури розпочала роботу персональна експозиція фоторобіт Анни Середи "Погляд". Урочисте відкриття виставки відбулося 25 червня.

Про це повідомили на сайті Олександрійської районної держадміністрації, передають "Олександрійські новини".

Виставку відкрили головний спеціаліст відділу культури і туризму Олександрійської районної державної адміністрації Ірина Голобородько та директор Олександрійського районного будинку культури Юлія Єлсукова.

Відвідувачі змогли поспілкуватися з Анною Середою, дізнатися більше про творчість місцевої фотохудожниці. Вона займається фотографією з сьомого класу. За цей час накопичилося безліч робіт на декілька повноцінних експозицій, однак представлена в районному будинку культури добірка стала першою персональною фотовиставкою.  

У роботах фотографа показана краса повсякденних речей, що зустрічаються щодня. Тут зображені різноманітні моменти з життя людей, а також тварини, природа, архітектура.

Фотовиставка працюватиме до 1 вересня 2018 року в Олександрійському районному будинку культури (вулиця Діброви, 27) щодня з 8:00 до 17:00. Вхід вільний.
Фото: прес-служба Олександрійської РДА

0    2666     27.06.2018
Loading...


Коментарі (0)

Для додавання коментарів необхідно авторизуватися!